v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Více fotografií >>
Krásná olejomalba
Rozměr: šířka 53 cm x výška 44 cm

Cena: 2 000 ,-Kč

Číslo inzerátu:  820336
Vloženo:  23. 05. 2018
Změněno:  23. 05. 2018
Druh:  nabídka
Kraj:  Zlínský
Okres:  Uherské Hradiště
Přidat do výběru >>
Firma:  Obchod ICIT
Město:  Kunovice
Kraj:  Zlínský
Okres:  Uherské Hradiště
Telefon:  +420572548035
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu Obraz Boží muka

Obraz Boží muka - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Obraz v rámu
Obraz ananasu v masivním rámu - Detailní stav: bez poškození Materiál rámu: dřevo Technika: jiné Šířka [cm]: 28 Výška [cm]: 34 Umístění: na pověšení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obrazy, malby 51,-
Obrázek palmy v rámečku
Obrázek palmy v dřevěném hnědém rámu - Detailní stav: lehce znečištěný Materiál rámu: dřevo Technika: kombinace technik Šířka [cm]: 7.5 Výška [cm]: 33.5 Umístění: na pověšení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obrazy, malby 51,-
Obrázek v rámečku mango
Obrázek v rámečku s motivem manga - Detailní stav: lehce znečištěný - Bez poškození Materiál rámu: dřevo Technika: kombinace technik Šířka [cm]: 27.5 Výška [cm]: 33.5 Umístění: na pověšení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obrazy, malby 51,-
Obraz rostliny zasklený
Obraz zasklený s kresbou rostliny a nápisy - Detailní stav: lehce znečištěný, poškrábaný Materiál rámu: dřevo Technika: kresba Šířka [cm]: 28 Výška [cm]: 34 Nápisy: Pereira , Gvvaia VIer, Pero, Ghatavo Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obrazy, malby 51,-
Dekorativní obraz vodopádu s reprod
Dekorativní obraz vodopádu s reproduktory - Známky používání: ano - Funkční: částečně (po zapojení do sítě se spustí zvuk padající vody, ale tlačítko vypnutí nefunguje; regulátor hlasitosti je funkční) - Silně ušpiněné, odřené - Čelní sklo je prasklé - Úchyty pro pověšení obrazu jsou ohnuté - Napájecí kabel je součástí balení Materiál rámu: dřevo Technika: jiné Šířka [cm]: 108 Výška [cm]: 49 Umístění: na pověšení Požadované vlastnosti: zabudované reproduktory - zvuk vodopádů Napájení: ze sítě 220V Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obrazy, malby 54,-
Krajkový obraz motýla
Krajkový obraz motýla v rámu - Detailní stav: poškozený levý horní roh Materiál rámu: dřevo Technika: jiné Šířka [cm]: 35 Výška [cm]: 29 Umístění: na pověšení Zasklený Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obrazy, malby 187,-
Obrázek pampelišky
Obrázek pampelišky dřevěný - Detailní stav: bez poškození Materiál rámu: dřevo Šířka [cm]: 12 Výška [cm]: 37 Umístění: na pověšení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obrazy, malby 114,-
Obrázek motiv tulipánu
Obrázek motiv tulipánu dřevěný - Detailní stav: bez poškození Materiál rámu: dřevo Šířka [cm]: 12 Výška [cm]: 37 Umístění: na postavení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obrazy, malby 102,-
Obraz reprodukce nalepená
Obraz Panny Marie s Jezulátkem reprodukce Odlepený, oprýskaný, otlučený. Reprodukce nalepená na kartonu Materiál rámu: dřevo Šířka [cm]: 92 Výška [cm]: 120 Umístění: na pověšení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obrazy, malby 51,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: