v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Více fotografií >>
Prodám 3ks bodáku první a druhá světová s pochvou a závěsy zachovale

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  1044023
Vloženo:  31. 08. 2020
Změněno:  31. 08. 2020
Druh:  nabídka
Kraj:  Liberecký
Okres:  Liberec
Přidat do výběru >>
Firma:  Vítězslav Simek
Město:  Liberec
Kraj:  Liberecký
Okres:  Liberec
Telefon:  +420731817007
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu Prodám bodaky

Prodám bodaky - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

P08 luger znehodnocený.
Kopané znehodnocené torzo P08 luger + pouzdro, hlaveň je průchozí, můžu poslat více foto, stav viz foto, sledujte i mé ostatní nabídky, platí do smazání inzerátu. Žádná propagace, slouží pouze pro sběratelské účely.
Historické zbraně 9 000,-
MP 40 samopal, model, Bnz 41 - STEY
Kovový model samopalu MP 40- nestřelbyschopný. Samopal je sčíslovaný a oražený na přesných místech podle originálu z musea. Použité stejné velikosti raznic a WaffenAmtů. Oražen kódem Bnz 41- zbrojovkou STEYR, WaffenAmt 623. Zásobník má označení " MP 38 u 40 " , kontrolní okénko na 32. náboj s označením, dále WaffenAmt, kód výrobce Bnz, rok 41 a orlici tormentační zkušebny. samopal je ražen WaffenAmty na mušce , zásobníkové šachtě , hlavni, těle závěru z obou stran, na závěru , lučíku a na koncové matici kde je kód bnz 41. Model samopalu je brynýrovaný a má detaily jak u originálu- použité nýty na sklopné opěrce, delaborační matice u podpažbí atd. Vše bez dělicích rovin. Ražen výrobním číslem 5375 můžu poslat více foto.
Historické zbraně 8 000,-
revolver .320
Prodám historický gravírovaný revolver ráže .320, dostupné střelivo, přidám 5 nábojnic na přebíjení. Revolver je funkční, spoušť drží spolehlivě, pera silné. Hlaveň od černého prachu, ale drážky zřetelné. Kousek střenky je odštíplý, jinak ve slušném stavu.
Historické zbraně 9 000,-
Plynový revolver 6mm
Bruni Olympic 6 je poloautomatický revolver od Italského výrobce značky Bruni. Model Olympic 6 je replika zbraně Colt. Revolver je vyrobeny ze slitiny kovu, rám pistole je osazený dřevěnými střenkami. Kapacita bubínku u tohoto revolveru je 8 nábojnic ráže 6 mm a lze použít jak krátke tak i dlouhé, součástí je plynový nástavec + světlice, sledujte i mé ostatní nabídky, platí do smazání inzerátu.
Historické zbraně 800,-
..revolvery Colt - prodej dvojité a
..online revolvery Colt - prodej dvojité akce před válkou Toto je původní prototyp, který byl vyroben pro jednorannou terčovou pistoli Colt Camp Perry 0,22 a je prvním příkladem, který kdy Colt vyrobil. Tato zbraň byla vyrobena v roce 1912 a je jedinou, která byla kdy vyrobena v dvojité akci. Zůstává v bílé barvě a je přesně jako v roce 1912. Toto je jediný příklad, který byl vytvořen před první světovou válkou a poté byl projekt obnoven po skončení války. Sbíral jsem terčové pistole Colt Camp Perry za posledních 40 let a tato zbraň byla součástí této sbírky po mnoho let. Zbraň zůstala v továrně až do šedesátých let, kdy ji objevil zesnulý R.L. Wilson, a ta se poté na mnoho let dostala do sbírky Roberta Sutherlanda. Tato zbraň je pro pokročilé sběratele a pro ty, kteří mají zájem, zavolejte prosím a mohu poskytnout mnoho podrobností. Nabízím třídenní kontrolní období bez palby a vždy chci, aby byl kupující s nákupem spokojen. Zbraň bude správně zabalena a odeslána prostřednictvím sp..
Historické zbraně dohodou
online revolvery Colt - prodej dvoj
online revolvery Colt - prodej dvojité akce před válkou Toto je původní prototyp, který byl vyroben pro jednorannou terčovou pistoli Colt Camp Perry 0,22 a je prvním příkladem, který kdy Colt vyrobil. Tato zbraň byla vyrobena v roce 1912 a je jedinou, která byla kdy vyrobena v dvojité akci. Zůstává v bílé barvě a je přesně jako v roce 1912. Toto je jediný příklad, který byl vytvořen před první světovou válkou a poté byl projekt obnoven po skončení války. Sbíral jsem terčové pistole Colt Camp Perry za posledních 40 let a tato zbraň byla součástí této sbírky po mnoho let. Zbraň zůstala v továrně až do šedesátých let, kdy ji objevil zesnulý R.L. Wilson, a ta se poté na mnoho let dostala do sbírky Roberta Sutherlanda. Tato zbraň je pro pokročilé sběratele a pro ty, kteří mají zájem, zavolejte prosím a mohu poskytnout mnoho podrobností. Nabízím třídenní kontrolní období bez palby a vždy chci, aby byl kupující s nákupem spokojen. Zbraň bude správně zabalena a odeslána prostřednictvím společ
Historické zbraně dohodou
....Rare S&W Smith Wesson model 41
..online Rare S&W Smith Wesson model 41 50. výročí žádoucí sériové číslo pistole na prodej zde jsou naše dostupné zbraně k prodeji Winchester Model 21 12ga Trap mfg193, SMITH & WESSON MODEL 59 NICKEL 9MM DBL ACT AUTOMATIC 1976MFG NIB, ATLAS CUSTOM HYPERION 9MM 2011 ORIG CASE & PAPERS ULTRA RARE SERIAL 100, Rare S&W Smith Wesson model 41 50. výročí žádoucí sériové číslo, REMINGTON 700 CUSTOM GUNSMITHED 6,5 CREEDMOOR 100% stav, 1984 REMINGTON 700 BDL 223 REM Varmint JAKO NOVÝ kontakt pro více informací na failo12@mail.com..
Historické zbraně dohodou
online Rare S&W Smith Wesson model
online Rare S&W Smith Wesson model 41 50. výročí žádoucí sériové číslo pistole na prodej zde jsou naše dostupné zbraně k prodeji Winchester Model 21 12ga Trap mfg193, SMITH & WESSON MODEL 59 NICKEL 9MM DBL ACT AUTOMATIC 1976MFG NIB, ATLAS CUSTOM HYPERION 9MM 2011 ORIG CASE & PAPERS ULTRA RARE SERIAL 100, Rare S&W Smith Wesson model 41 50. výročí žádoucí sériové číslo, REMINGTON 700 CUSTOM GUNSMITHED 6,5 CREEDMOOR 100% stav, 1984 REMINGTON 700 BDL 223 REM Varmint JAKO NOVÝ kontakt pro více informací na failo12@mail.com
Historické zbraně dohodou


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: